Trwa ładowanie...

Show info
DYNGA MARTA GROCHOWSKA

Iskra Zabrze

Iskra Zabrze 2020 Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy...

Przejdź do projektu

Iskra Zabrze 2020

Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko.

Vince Lombardi

Sport był w moim życiu od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z klubem Iskra Zabrze związała mnie więź kiedy rozpoczęłam naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu, im. Janusza Kusocińskiego. To 6 lat mojego życia które dały mi wiele dobrych i trudnych doświadczeń. Nauczyłam się tam walki z własnymi słabościami, ciężkiej pracy, wysiłku w dążeniu do osiągania celów. Nauczyłam się też samodzielności, dyscypliny, motywacji. Ta szkoła to też ogromny wysiłek, to też mierzenie się z własną psychiką, dla mnie to był też czas w którym uczucie szczęścia mieszało się z ogromnym smutkiem i płaczem, ale zawsze będę to miejsce odwiedzać z wielką radością.

Klub Iskra Zabrze i Szkoła Mistrzostwa Sportowego doczekała się wreszcie pięknej sali gimnastycznej w której będą szkoliły się młode adeptki i adepci, a by będziemy mogli obserwować ich podczas zawodów w gimnastyce sportowej w Zabrzu. Wybrane zdjęcia zdobią korytarze nowego kompleksu.