Trwa ładowanie...

Show info
DYNGA MARTA GROCHOWSKA

Mam naturę ptaka który lubi latać i doświadczać, wciąż szukam ścieżek na rozwój i uczę się każdego dnia nowych rzeczy. Jestem ciekawa i poszukująca, przełamuję swoje małe i duże bariery. Mam w sobie czerń węgla i naturalizm polskiej wsi. Mam w sobie miłość i empatię, lubię w fotografii prawdę. Używam jej do wyrażania siebie i mojej wrażliwości. Dzięki niej opowiadam o rzeczach dla mnie ważnych, mam też szansę dać upust kreatywności i tworzyć obrazy, świata przepuszczonego przez moje ręce i duszę.

Marta Grochowska

ur. 02.11.1988r

Jestem absolwentką Szkoły Plastycznej w Zabrzu na kierunku grafika komputerowa, Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i we Wrocławiu – na kierunku Fotografia i Multimedia. Fotografia stała się dla mnie formą wyrazu, dzięki niej realizuję bliskie spotkania portretowe, które dają mi wiele radości i spełnienia.

Po latach pracy w agencji reklamowej postanowiłam zmienić swój kierunek rozwoju. Ukończyłam kurs User Experience Design organizowany przez WitFlow i Igę Mościchowską, oraz studia podyplomowe na uniwersytecie SWPS na kierunku User Experience Design. Działania związane projektowaniem doświadczeń użytkownika to dla mnie ciekawy obszar poszukiwań i rozwoju.

Nawiązałam również współpracę z Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury w Zabrzu – Biskupicach, aby mieć wpływ na rozwój i szerzenie kultury i sztuki w moim mieście.

Copyright © 2024, Marta Grochowska

Wszystkie prawa zastrzeżone.